You are currently browsing the Videotorium site of the organization Research Centre for the Humantities. The content of the search results and listing pages of the site (Main page, Categories, Channels, Live events) are limited to this organization. In case you wish to browse the whole archive of Videotorium, please, navigate back to the main Videotorium site.

Tisztelt Felhasználók!
Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy 2026.02.24.-től kezdődően a videófeltöltés-, valamint módosítás szolgáltatásunk átmenetileg szünetel, de a már korábban feltöltött videók továbbra is megtekinthetők maradnak. Munkatársaink mindent megtesznek annak érdekében, hogy az átállás a lehető legrövidebb időn belül, zökkenőmentesen megtörténjen.

Az átállás során Önnek nincs teendője, a meglévő tartalmak az új rendszer indulását követően változatlanul továbbra is elérhetők lesznek.

Az átmeneti időszakra türelmét és megértését kérjük.

Tudomány és könyv a 21. században

Tudomány és könyv a 21. században (13)

A Nyelv- és Irodalomtudományok Osztályának, a Filozófiai és Történettudományok Osztályának és a Gazdaság- és Jogtudományok Osztályának együttes tudományos ülése a Magyar Tudomány Ünnepéhez kapcsolódóan


More Less

A tudományos könyvkiadás hazai és nemzetközi

Prof. György Hunyady
János Gyurgyák
Róbert Hermann
András Sándor Kocsis
Balázs Réffy
Zsuzsa Votisky
11 years ago - 1:01:23

Folyóirat vagy könyv

Dr. Mihály Szegedy- Maszák 11 years ago - 25:54

Könyv és/vagy cikk

László Csaba 11 years ago - 29:00

Gutenbergtől a Google Booksig

Dr. Gábor Prószéky 11 years ago - 28:10

A könyv kialakulása, használata, gyűjtése,

András Vizkelety 11 years ago - 24:03

Digitális ókor

Gábor Zólyomi 11 years ago - 22:21

Bevezető

Prof. György Hunyady 11 years ago - 2:42

Kódexkutatás a digitális korban

Edit Madas 11 years ago - 19:19

Zárszó

Dr. László Török 11 years ago - 2:47

A tudomány nyelvei

Dr. Tibor Frank 11 years ago - 22:34

Az akadémiai könyv- és folyóirat-kiadás

László Solymosi 11 years ago - 20:47