Ön jelenleg a(z) Bölcsészettudományi Kutatóközpont Videotorium aloldalát böngészi. A keresési találatok, illetve az aloldal minden felülete (Főoldal, Kategóriák, Csatornák, Élő közvetítések) kizárólag az intézményi aloldal tartalmait listázza. Amennyiben a Videotorium teljes archívumát kívánja elérni, kérjük navigáljon vissza a Videotorium főoldalára!

Tisztelt Felhasználók!
Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy 2026.02.24.-től kezdődően a videófeltöltés-, valamint módosítás szolgáltatásunk átmenetileg szünetel, de a már korábban feltöltött videók továbbra is megtekinthetők maradnak. Munkatársaink mindent megtesznek annak érdekében, hogy az átállás a lehető legrövidebb időn belül, zökkenőmentesen megtörténjen.

Az átállás során Önnek nincs teendője, a meglévő tartalmak az új rendszer indulását követően változatlanul továbbra is elérhetők lesznek.

Az átmeneti időszakra türelmét és megértését kérjük.

Vitaindító

391

Vitaindító




Az MTA Társadalomfilozófiai vitakörének liberalizmusról szóló beszélgetéssorozata

Filozófiatörténet, Filozófia, Újkori filozófia

MTA Társadalomfilozófiai vitakör, Kis János, liberalizmus, liberális világrend, válság, Ludassy Mária

Prof. Emer Ludassy Mária (előadó)

12:54

2016. június 1.

Dr. Anna Újváriné Tüskés

2016. június 13.

391
<iframe width="480" height="385" src="//mtabtk.videotorium.hu/hu/embed/13299" frameborder="0" allowfullscreen="allowfullscreen"></iframe>